Vi på kontoret

LarsNY.jpg

Lars Fridström

VD

070 540 45 62 

lars@fridstromsmaleri.se

Lotta Fridström Ekonomiansvarig Fridströms Måleri

Lotta Fridström

EKONOMIANSVARIG

070 836 09 14

lotta@fridstromsmaleri.se

Lisa Fridström Löner och administration

Lisa Fridström

LÖNER & ADMINISTRATION

070 946 16 56

lisa@fridstromsmaleri.se

calleNY.jpg

Calle Fridström

PROJEKTLEDARE

070 944 80 11

calle@fridstromsmaleri.se

Håkan "håta" Carlsson Service och underhåll

Håta Carlsson

PROJEKTLEDARE

SERVICE & UNDERHÅLL

070 817 56 02

hakan@fridstromsmaleri.se

Daniel Wiberg Projektledare

Daniel Wiberg

PROJEKTLEDARE

073 035 86 96

daniel@fridstromsmaleri.se

Oscar Agnevik Projektledare

Oscar Agnevik

PROJEKTLEDARE

073 686 00 07

oscar@fridstromsmaleri.se

Eva Saks Börjesson Löner och administration

Eva Saks Börjesson

LÖNER & ADMINISTRATION

 

076 811 77 77

eva@saksekonomi.se

Daniel Carlsson Ledningsgrupp och ledande montör

Daniel Carlsson

LEDNINGSGRUPP

LEDANDE MONTÖR

 

070 874 38 54

Fridströms Måleri

Stefan Helander

LEDNINGSGRUPP

 

070 593 17 95

Roy Kindblad Ledningsgrupp och materialansvarig

Roy Kindblad

LEDNINGSGRUPP

MATERIALANSVARIG

 

070 483 84 38