Vi på kontoret

LarsNY.jpg

Lars Fridström

VD

070 540 45 62 

lars@fridstromsmaleri.se

Lotta Fridström Ekonomiansvarig Fridströms Måleri

Lotta Fridström

EKONOMIANSVARIG

070 836 09 14

lotta@fridstromsmaleri.se

Lisa Fridström Löner och administration

Lisa Fridström

EKONOMIANSVARIG

070 946 16 56

lisa@fridstromsmaleri.se

calleNY.jpg

Calle Fridström

ARBETSCHEF

070 944 80 11

calle@fridstromsmaleri.se

Fridströms Måleri

Olle Fridström

PROJEKTLEDARE &

SERVICE

073 389 91 33

olle@fridstromsmaleri.se

Håkan "håta" Carlsson Service och underhåll

Håta Carlsson

PROJEKTLEDARE

SERVICE & ANTIKVARISKT

070 817 56 02

hakan@fridstromsmaleri.se

Daniel Wiberg Projektledare

Daniel Wiberg

PROJEKTLEDARE & KALKYLATOR

073 035 86 96

daniel@fridstromsmaleri.se

Oscar Agnevik Projektledare

Oscar Agnevik

PROJEKTLEDARE

073 686 00 07

oscar@fridstromsmaleri.se

Daniel Carlsson Ledningsgrupp och ledande montör

Daniel Carlsson

LEDNINGSGRUPP

LEDANDE MONTÖR

 

070 874 38 54

Fridströms Måleri

Stefan Helander

LEDNINGSGRUPP

FÖNSTERVERKSTAN

070 593 17 95

Roy Kindblad Ledningsgrupp och materialansvarig

Roy Kindblad

LEDNINGSGRUPP

MATERIALANSVARIG

070 483 84 38

Eva Saks Börjesson Löner och administration

Eva Saks Börjesson

LÖNER & ADMINISTRATION

076 811 77 77

eva@saksekonomi.se